VOLNÉ POZICE

Nerudný fest.cz je největší nezávislá hudební produkce v Praze s více jak 10 lety zkušeností a úspěchů. Jsme původně parta studentů, která se vypracovala v organizátory oceňovaných a uznávaných festivalů, jako je mezinárodní jazzový festival Mladí ladí jazz, festival pouličního umění Praha Žije Hudbou, Festival svobody na oslavy 17. listopadu nebo Student Fest.

Hledáme kolegy do rychle se rozrůstajícího týmu, který se skládá z řady profesionálů, ale také celé řady mladých pro věc zapálených lidí, kteří u nás pracují například při studiu. Zajímá tě naše práce a nenašel si níže vypsanou pozici snů? Napiš nám už teď a my se ti sami ozveme ve správný čas.

Své CV pošli e-mailem na produkce@nerudnyfest.cz. Nezapomeň uvést, co bys nejradši chtěl dělat a proč si myslíš, že ti to půjde. Budeme se těšit!


Nabízíme
 • Smysluplnou náplň práce v přátelském prostředí mladého týmu
 • Adekvátní finanční ohodnocení dle zkušeností a schopností
 • Možnost zaučení a získání praxe na zodpovědné pozici (rádi vydáme potvrzení)
 • Prostor pro seberealizaci, nové podněty a myšlenky vítány
 • Flexibilita, u některých pozic možnost částečně pracovat z domova
 • Perspektivu osobního rozvoje a kariérního postupu
 • Zdarma vstup na naše akce i s doprovodem


 • Administrativní pomoc

  Posila do týmu, která má smysl pro organizaci a pořádek, dobře ovládá počítač (excel, google drive), zvládne si udržet přehled a umí srozumitelně psát. Zkušenosti z podobných pozic výhodou, ale ne podmínkou. Všechno co budeš potřebovat ti ukážeme a budeme ti vždycky k ruce. V případě zájmu možnost přímo se zapojit i do realizace projektů.

  Co budeš dělat: Evidence, elektronizace a organizace dokumentů a účetních dokladů, fakturace, vyúčtování, zpracování závěrečných zpráv a reportů a přímá spolupráce s dalšími odděleními a spolupracujícími subjekty. Uvítáme přímé zapojení do projektů, seberealizaci se meze nekladou.

  Právní asistent

  Zodpovědný člověk, který rád komunikuje s lidmi, umí zhodnotit rizika a má znalosti práva alespoň na úrovni nejméně studenta 3. ročníku Právnické fakulty v Praze, nebo 2. ročníku v Brně. Zájem o kulturu, základní znalost účetnictví či vlastní umělecká dráha velkou výhodou. Minimální rozsah práce 10-16 hodin týdně.

  Co budeš dělat: Upravovat smluvní vzory na konkrétní případy, komunikovat znění smlouvy a potřeby jejich úprav s interprety, provádět právní rešerše a třídit a vyhodnocovat úřední poštu. Vše pod dozorem zkušeného právníka, který agendu spravuje již několik let. Práce je to různorodá a vzhledem k neustálému růstu organizace nabízí stále nové výzvy.