Koncert
pro budoucnost

Hudebně-řečnické bilancování se 17. listopadem 1989

Už několik let se scházíme 17. listopadu na Václavském náměstí. Na místě, kde se psaly naše dějiny a kde v roce 1989 započala nová cesta naší společnosti za svobodou a demokracií. V roce 2019 jsme zažili historicky vůbec největší oslavy sametové revoluce. Václavské náměstí bylo naplněné hned od začátku programu – celkem dorazilo 131 tisíc unikátních návštěvníků, kteří tak stanovili nový rekord.

publikum
100.000
věk
0–100
mediální dosah
2.500.000
Festival svobody

Mladí
ladí jazz

Živé srovnání česko-slovenské mladé jazzové scény se světovou progresivní špičkou

Milujeme jazz. A taky umělce, kteří neváhají jít za hranice žánrů. Máme neustále nastražené uši a kdykoliv zaslechneme něco čerstvého, odvážného a novátorského, něco, co naše zmlsané jazzové uši ještě neslyšely, snažíme se to okamžitě přivézt. Kulturu v Česku s radostí obohacujeme již od roku 2009. V rámci Mladí ladí jazz také organizujeme vzdělávací program Mladí ladí dětem určený dětem a jejich rodičům, ale také pedagogům se zájmem o alternativní hudební výuku.

publikum
15.000
věk
18–40
mediální dosah
150.000
Mladí ladí jazz

Praha žije
hudbou

Hudba na každém rohu, oslava kultury ve veřejném prostoru

Pátý ročník proměnil centrum Prahy – např. náměstí Republiky, Kampu, Jungmannovo náměstí nebo Můstek, ale i další městské části v malé scény pod širým nebem. Do třídenního programu se zapojila celá řada profesionálních hudebníků i buskerů. Zcela netradičně tak v pražských ulicích vystoupili například Lenka Dusilová, Zrní, Mucha, Circus Brothers, Brass Avenue, Kittchen, Dušan Marko, Tomáš Karlík, Tygroo a další.

publikum
60.000
věk
15–60
mediální dosah
500.000
Praha žije hudbou

Student
fest

Studenti studentům! Hudební podhoubí vycházející generace

Student Fest je oslavou mládí, nespoutanosti a především studentské pospolitosti – je jedno, zda je student na pódiu nebo pod ním. Od svých začátků v roce 2009 se Student Fest postupně rozrostl v největší studentskou akci v ČR. Desítky koncertů, divadel, vystoupení a výstav mladých umělců, přednášky, workshopy, happeningy a další akce v samotném srdci Prahy – to je Student Fest, který každoročně láká tisíce středoškolských studentů a propojuje tuto komunitu napříč Prahou.

publikum
5.000
věk
15–26
mediální dosah
30.000
Student fest